سید مصطفی تاج زاده

پیام‌ها و نامه‌ها

اعتراض علیه ارکان حکومت حق هر ایرانی است ✍سید مصطفی تاجزاده ✅ ۱. به باور اصلاح‌طلبان #اعتراض_خیابانی علیه حکومت و ارکانش شامل #رهبر و #رییس‌جمهور طبق اصل ۲۷ قانون اساسی حق هر ایرانی است. پذیرش تظاهرات مسالمت‌آمیز و تامین امنیت آن نشانه اقتدار نظام و پرهیز معترضان از توسل به خشونت و ندادن ‌شعار علیه هر قشر اجتماعی بیانگر فهم والای آنهاست. ✅ ۲. نبود #اجتماعات_اعتراضی نشانه امنیت کشور نیست؛ علامت انفعال مردم و انسداد حکومت است.تظاهرات خشونت‌بار در #خاورمیانه کنونی نیز جز هرج و مرج و درگیری مردم با مردم نتیجه ندارد.برپایی #اعتراضات_مسالمت‌آمیز و مدنی و با هدف مشخص، از ویژگی‌های یک نظام جمهوری و دموکراتیک است. ✅ ۳.تکرار ‏#اجتماعات خیابانی مانند ‏#جوامعدموکراتیک تدریجا تظاهرات را بخشی عادی از زندگی اجتماعی ما می‌کند. مسئولان به‌جای تلاش برای جلوگیری از تشکیل هر تجمعی، تحمل خود را بالا ببرند و روش‌های کنار آمدن با معترضان را به پلیس بیاموزند تا تظاهرات اعتراضی عادی شود.
به نام خدا   شورای سردبیری آمد نیوز با سلام و احترام؛   روز گذشته مقاله ای با تیتر "پشیمانی از بازی در زمین نظام است نه رای به روحانی" در نقد مواضع اینجانب و اهانت به آقای خاتمی در آن کانال درج گردید. موجب تشکر است با انتشار کامل این جوابیه نشان دهید که به ضوابط قانونی و اخلاقی پای بندید.   ادعاهای نویسنده محترم مقاله عبارتند از :  «۱. تغییر مواضع اقای روحانی اندکی پس از پیروزی.   ۲. همدستی سپاه و روحانی هم در چینش کابینه و هم در لایحه بودجه.   ۳. منظور تاجزاده از دولت پنهان نهاد رهبری، سپاه و مجموعه عظیم نهادهای سیاسی و اقتصادی تحت نظر رهبری است که کشور در اختیار آنان است.   ۴. پشیمانی مردم و سلبریتی ها از رای به روحانی نیست بلکه پشیمانی واقعی از بازی در زمین نظام یا همان دولت پنهان است که تاجزاده می‌گوید .    ۵. غضب حاکمیت و انتقام کشی از رهبران جنبش سبز یک دلیل بیشتر ندارد. آنها مشروعیت این بازی را با مواضع خود زیر سوال برده اند و از مواضع خودپا پس نکشیدند. اما اصلاح‌طلبان و در راس آنها خاتمی این بازی سوخته را با رای مخفی در دماوند و بعد هم در تهران احیا کردند. با احیای این بازی سوخته نظام نفسی تازه کرد.   ۶. محدودیتها برای "چهره نگه‌داشتن خاتمی" است تا در موسم انتخابات دوباره مردم و جوانان را وارد بازی نظام کند.»   بنیان این مقاله بر خائن بودن خاتمی و خادم بودن محصوران استوار است و در سست بودن آن همان بس که به یاد آوریم که سران جنبش سبز از درون حصر از مردم خواستندکه در انتخابات شرکت کنند و به روحانی رای دهند. هفته پیش نیز فرزند آقای کروبی به نقل از پدرش بار دیگر از روحانی حمایت کرد.   مشکل نویسنده محترم…
این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است این یک پیام است.