سید مصطفی تاج زاده

شنبه, 18 فروردين 1397 ساعت 05:58

حداد عادل و سعید عسگر؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حداد عادل و سعید عسگر؟

#سید_مصطفی_تاجزاده

:رئیس دفتر آقای حدادعادل با انتشار چند مقاله و توییت در نقد سخنان و نوشته‌های من، تهدیدهایی را متوجه اینجانب کرده است که ضمن بازنشر و توضیح مختصری درباره آنها به طرح پرسشی خواهم پرداخت.

:ابتدا سلسله توییت‌های چهارگانه وی را با هشتگ "تاجزاده سرطان اصلاحات" ملاحظه کنید:

«۱. در میان براندازان از صدر انقلاب، یک توییت‌زن عددی نیست اما نهادهای مسئول تا کی در برابرش سکوت خواهند کرد؟
تاجزاده سرطان اصلاحات

۲. در میان براندازان از صدر انقلاب، یک توئیت‌زن عددی نیست اما جریان اصلاحات در مقابل خطر نابودی هویت خود او را طرد نخواهد کرد؟
تاجزاده سرطان اصلاحات

۳. در میان براندازان از صدر انقلاب، یک توئیت‌زن عددی نیست اما جوانان غیرتمند چگونه حاضرند او امنیت ملی را بازیچه خود کند؟
تاجزاده سرطان اصلاحات

۴. در میان براندازان از صدر انقلاب، یک توئیت زن عددی نیست اما روحانی که شعار اعتدال داده، مقابل یک افراط گرا چه موضعی دارد؟
تاجزاده سرطان اصلاحات»

:وی همچنین در توییت مستقلی می‌نویسد:

«بی محلی دستگاههای امنیتی به حرفای تاجزاده و خورده پاهای برانداز آخرش به خودکشی و اعتصاب غذا میرسه. من که میگم بره کنار بقایی با هم اعتصاب کنن.»

:بر اساس توییت‌های رئیس دفتر آقای حدادعادل که ظاهرش نشان می‌دهد از فرط نگرانی برای سلامت اصلاحات خواب و خوراک ندارد، اصلاح‌طلبان برای جلوگیری از بی‌هویت شدن خود باید مرا طرد کنند تا امکان گفت و گو با سیستم را از دست ندهند. یعنی اگر می‌خواهند رهبر ( اسم مستعار سیستم) به آنها وقت ملاقات بدهد، از تاجزاده برائت جویند. رئیس جمهور نیز چنانچه قصد اثبات معتدل بودن خود را برای آن طیف دارد، باید علیه من موضع بگیرد.

:مساله البته با برائت جستن اصلاح‌طلبان و اعتدالیون تمام نمی‌شود، بلکه او وظیفه سازمان اطلاعات سپاه و قوه قضاییه می‌خواند که تاجزاده را بازداشت کنند.

:مهمتر آنکه آقای رئیس دفتر، تکفیر دوستان و مجازات زندان را برایم کافی نمی‌داند و جوانان غیرتمند( منظور امثال سعید عسگر) را تشویق می‌کند که نگذارند امنیت ملی را بازیچه خود کنم، یعنی به نقد خطاهای ارکان حکومت توسط من پایان دهند. طبق توصیه او چه خوب می‌شد چنانچه به‌نحوی آبرومند تاجزاده خودکشی می‌شد تا صورت مساله پاک می‌شد!؟

:من البته به این تهدیدها عادت دارم و آنها را به پشیزی نمی‌گیرم و همچنان بیاری خداوند و حمایت مردم به فعالیت های روشنگر خود ادامه خواهم داد، اما از آقای حدادعادل می‌پرسم که آیا توییت‌ها و توصیه‌های رئیس دفتر خود را تایید می‌کند، آنهم درحالی و در سالی که رهبر اعلام کرد کسی برای بیان نظریاتش در جمهوری اسلامی زندان نمی‌رود؟
با توجه به نسبت حدادعادل با شخص رهبر، منتظر اعلان نظر وی می‌نشینم.

http://up.upinja.com/btd86.jpeg?show

خواندن 3043 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 18 فروردين 1397 ساعت 06:05

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.