سید مصطفی تاج زاده

سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 03:13

پرسش‌هایی از دولت پنهان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پرسش‌هایی از دولت پنهان
۱۹ سال پس از ۱۸ تیر ۱۳۷۸

#سیدمصطفی تاجزاده

✅ ۱. فرمانده حوزه‌ی انتظامی تهران بزرگ و یگان ویژه‌ی نیروی انتظامی چرا و به دستور چه کسی به کوی و خوابگاه دانشجویان دانشگاه تهران اعزام شدند؟

✅ ۲. وقتی یگان ویژه به #کوی _دانشگاه رسید، چه کسی دستور استفاده از سلاح گرم علیه دانشجویان و آتش‌گشودن بسوی ایشان را از بی‌سیم پلیس صادر کرد؟

✅ ۳. چرا فرمانده‌ی #پلیس تهران حدود ساعت ۴ صبح دستور ورود به کوی دانشگاه و ضرب و شتم دانشجویان، حتی آنها که در خوابگاهها مشغول استراحت بودند، را داد؟

✅ ۴. چرا آن دسته از #لباس‌شخصی‌ها که با تیراندازی هوایی و با ایجاد رعب وارد کوی شدند و به جان دانشجویان افتادند، محاکمه و مجازات نشدند؟

✅ ۵. چرا دادگاه مهاجمان به دانشجویان مظلوم #دانشگاه_تبریز هرگز تشکیل نشد؟

✅ ۶. چرا قاتل #عزت_ابراهیم‌نژاد پس از ۱۹ سال هنوز شناسایی و محاکمه نشده است؟

✅ ۷. اگر عاملان و مباشران هجوم وحشیانه به دانشجویان در ۱۸ تیر ۷۸ محاکمه می‌شدند، آیا ما شاهد حمله مجدد این نیروها به دانشجویان بی‌پناه در ۲۵ خرداد ۸۸ می‌بودیم؟

✅ ۸. چرا گزارش کمیته تحقیق مجلس هشتم درباره‌ی تهاجم مجدد پلیس و لباس‌شخصی‌های سازمان‌یافته و شناخته‌شده به کوی دانشگاه در ۲۵ خرداد ۸۸ در صحن مجلس قرائت نشد؟

✅ ۹. چرا #قوهقضاییه در مورد مصوبات #شورایعالیامنیتملی استاندارد و معیار دوگانه به‌کار می‌برد؟ بزرگان ما ( آقایان #کروبی و #مهندس_موسوی و خانم دکتر #رهنورد) را به استناد مصوبات آن شورا ۸ سال در حصر نگاه می‌دارد اما به گزارش همان شورا درباره متجاوزان به حریم دانشگاه بی‌اعتنا‌ می‌ماند؟

✅ ۱۰. اگر مقامات لشکری و کشوری که با قصور یا تقصیر خود راه بر حمله شبانه به کوی دانشگاه در ۲۵ خرداد ۸۸ هموار کردند، دادگاهی نشوند، چه تضمینی است که یگان ویژه‌ی نیروی انتظامی و لباس‌شخصی‌ها برای بار سوم #حریم_دانشگاه را نشکنند و به خوابگاه دانشجویان هجوم نبرند؟

@MostafaTajzadeh

http://up.upinja.com/ck4wq.jpeg

خواندن 2603 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.